Pobierz bezpłatny

Kalendarz Ósmoklasisty_tki

aby dowiedzieć się w jakich terminach dziać się będą kluczowe rzeczy!

Dobra strategia wymaga planu, a plan kluczowych terminów.

Mamo ósmoklasisty_tki czy wiesz co Was czeka w najbliższych miesiącach?

Absolutna większość z mam jest w stanie podać termin egzaminów ósmych klas przynajmniej w przybliżeniu. Okazuje się jednak, że to nie jedyne kluczowe terminy, które warto znać będąc rodzicem ucznia ostatniej klasy.

Większość z nas nie wie jak wygląda proces rekrutacji

W końcu przed naszym dzieckiem są jeszcze ważne decyzje do podjęcia, szczególnie te dotyczące dalszej ścieżki kształcenia. Z moich obserwacji wynika, że wielu uczniów i uczennic nie zna jeszcze odpowiedzi na pytanie o wybór szkoły ponadpodstawowej. Co gorsza wielu z nich nawet się nad tym nie zastanawia,  uważając, że jest jeszcze masa czasu na takie analizy. Czyżby?

W Kalendarzu Ósmoklasisty_tki znajdziesz orientacyjne terminy związane z rekrutacją do szkół średnich. Ustalono je na bazie lat ubiegłych, a ponieważ ostateczny kalendarz poznamy dopiero z początkiem lutego, już teraz dobrze jest wiedzieć, które terminy są kluczowe i kiedy nie warto planować dalekich wyjazdów.

Zostaw e-mail, na który mam przesłać Kalendarz Ósmoklasisty_tki

Autorką kalendarza jest MumAssist

Jestem psychologiem, trenerem, doradcą personalnym i zawodowym.

Moje doświadczenie zawodowe to setki godzin spędzonych na sali szkoleniowej oraz drugie tyle poświęcone na budowanie efektywnych zespołów.

Osiem lat temu, jako mama sześciolatka przeżyłam zderzenie z polskim systemem edukacji. Postanowiłam wtedy zmierzyć się z chaosem, który wdarł się do naszego domu i zbudować strategię, pozwalającą dziecku na efektywne zdobywanie wiedzy bez długiej, nudnej i męczącej nauki. Strategia ta okazała się skuteczna.

Wykorzystujemy metody efektywnej nauki, łącząc je z rozwiązaniami zaczerpniętymi z biznesu i zdobyczami najnowszych badań z zakresu psychologii.

Szkoła nigdy nie zdominowała naszych popołudni czy weekendów. Nauczyliśmy się korzystać z tego, co ma do zaoferowania i minimalizować jej wpływ na pozostałe sfery życia. 

Teraz chcę się z Tobą podzielić tym doświadczeniem! 

Zapraszam!

Autorem strony jest MumAssist. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polityka prywatności.

mumassist.pl

Napisz do mnie na: marcelina@mumassist.pl