Weź udział w warsztatach on-line

Co dalej?
- Jak wybrać szkołę ponadpodstawową

i zaplanować drogę do celu

Chcesz pokazać dziecku, że to ono ma wpływ na swoje losy i sukcesy?

Wybór szkoły średniej to idealny moment!

Mimo lekcji z doradztwa zawodowego w szkołach, wciąż trudno mówić o systemowym wsparciu młodego człowieka w podejmowaniu pierwszej ważnej dla siebie decyzji.

A przecież to idealny moment na to, żeby dziecko nabrało pełnego wiatru w żagle i z sukcesem wypłynęło na szerokie wody. Warunek jest jeden: trzeba wiedzieć gdzie się płynie. 

Zapraszam Cię na warsztaty on-line, w trakcie których Twoje dziecko przejdzie przez zakamarki decyzji o wyborze szkoły średniej i zbuduje własny plan działania, który pomoże mu zrealizować zamierzenia.

Te warsztaty pomogą Twojemu dziecku podjąć świadomą decyzję. Wybierze szkołę zgodną z własnymi predyspozycjami, oczekiwaniami i potencjałem, a jednocześnie nabierze motywacji do działania, co pomoże mu zrealizować plan i osiągnąć cel.

Męczy mnie patrzenie jak cudowni, pełni wyjątkowych cech i umiejętności młodzi ludzie, spychają swoje marzenia do piwnicy i idą po najmniejszej linii oporu.

Mam dosyć obserwowania, jak młodzież zwija żagle kończąc podstawówkę, zamiast rozwijać nowe, bo perspektywa żeglugi staje się coraz szersza i daje coraz więcej możliwości.

Boli mnie ich brak wiary w swoje możliwości. Przytłacza mnie ich rezygnacja, której szkoła zdaje się nie zauważać.

Jako matka, jako psycholog, jako doradca zawodowy mówię: DOŚĆ!

I mocno liczę, że inne mamy się do mnie przyłączą.

Czy kiedy patrzysz na swoje dziecko masz wrażenie, że stać je na wiele, ale ono samo zupełnie tego nie dostrzega?

Widzisz jak się wycofuje, nie ma ochoty zastanawiać się nad tym co dalej i coraz częściej olewa szkołę?

A może jest ambitne i pełne zaangażowania, ale nie potrafi podjąć decyzji i wybrać szkoły średniej, która spełni jego oczekiwania?

Jeśli choć raz odpowiedziałaś twierdząco, to zapraszam Cię na warsztaty on-line, na których wspólnie wypracujemy rozwiązania!

Wspólnie z Twoim dzieckiem realnie ocenimy jego cechy, możliwości, potencjał i oczekiwania, po to by mogło świadomie wybrać swoją dalszą drogę.

czwarta klasa

Nie będzie pustego gadania o tym, że wszyscy jesteśmy wyjątkowi. Możesz za to liczyć na serię zadań warsztatowych, które pozwolą Twojemu dziecku samodzielnie odkryć, że tak właśnie jest!

Zdecydowana większość dorosłych nie jest w stanie wymienić swoich zalet i wad. Dlaczego? Bo nikt się z nimi nad tym tematem nie pochylił, gdy był na to jeszcze czas.

Czy Ciebie ktoś nauczył autentycznie poznawać siebie i budować pewność siebie na faktach, a nie opiniach?

To właśnie zrobimy wspólnie pierwszego dnia warsztatów on-line. Pomożemy Twojemu dziecku odkryć swoje cechy, oswoić je i nauczyć się z nich korzystać do własnych celów.

Ale to nie koniec, bo warsztaty są dwudniowe!

Na drugim spotkaniu zapadną decyzje dotyczące szkoły średniej i profilu kształcenia. Zbudujemy też plan działania i ustalimy strategię, która pozwoli Twojemu dziecku zrealizować zamierzenia i wybrać co traktować priorytetowo w najbliższych tygodniach. 

Najlepsze jest to, że zrobicie to w zaciszu swojego domu

Nie musisz nigdzie jechać, ani modyfikować swoich planów. Wystarczy, że w dniu warsztatów zalogujesz się pod linkiem, który otrzymasz ode mnie mailem.

To cudowna przewaga szkoleń on-line, nad tymi stacjonarnymi. 

Uwaga ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona!

To spotkanie będzie kameralne

Ponieważ będziemy pracować warsztatowo, na szkoleniu jest tylko 25 miejsc. Zależy mi na tym, żeby każda z Was i każde z Waszych dzieci miało przestrzeń na konsultowanie, pytanie i szukanie rozwiązań.

To spotkanie będzie interaktywne, chociaż nie będziemy się widzieć. Forma czatu umożliwi nam komunikację, a ćwiczenia warsztatowe, które wspólnie zrealizujemy, przeprowadzą Was przez ten proces. Wykupując miejsce zapewniasz dostęp do warsztatów sobie i dziecku.

Zapisy zamykamy w niedzielę o 20.00!

Do końca zapisów zostało:

Kim jestem?

mumassist
mumassist

Jestem mamą dwóch uczniów, która tak jak Ty na co dzień zderza się z systemem edukacji.

Nauka wcale nie musi być bolesnym doświadczeniem, dlatego pokazuję mamom jak zrobić z niej fascynującą przygodę, która raz pod górę, a raz z górki, ale prowadzi przez cudowne krajobrazy!

Jestem psycholożką, menadżerką i trenerką, a na co dzień uczę mamy jak wygrać starcie z edukacją dziecka.

Jeśli i Ty w życiu stawiasz na rozwój i pragniesz, żeby stworzyć dziecku optymalne warunki do tego, by znało i  potrafiło wykorzystać swój potencjał, to przybij piątkę i dołącz do warsztatów!

Masz pytania? Napisz do mnie na: marcelina@mumassist.pl

www.mumassist.pl

Autorem strony jest MumAssist. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polityka prywatności.