Udało się!

Za moment będziesz mogła zacząć aktywować cudowny, rodzinny czas,

Ale zostań ze mną jeszcze chwilę, bo mam dla Ciebie jeszcze jedną niespodziankę!

Witając Cię w społeczności MumAssist daję Ci jednorazową możliwość skorzystania z jednego z moich TOP kursów: Tabliczka mnożenia, zróbmy to raz, a dobrze!

w cenie 19 zł zamiast 49 zł!

Poznaj opinię Eli o tym kursie:

“Wdrażałam kilka metod na naukę nieszczęsnej tabliczki mnożenia u mojej córki. Były gry (stworzyłam nawet własną grę), były też karteczki na ścianie, karteczki tylko do powtarzania przy myciu zębów itd.. I nic. W końcu puściłam córce nagranie metody efektywnej nauki z kursu Marceliny. Tak się jej spodobała, że chce ćwiczyć na kartkówkę bez przerwy i całkiem jej dobrze idzie. Kurs jest naprawdę unikatowy.”  – Ela

Wśród mam, które wykupiły dostęp do kursu znalazła się również mama czwórki maluchów, z których jedno miało absolutną awersję do nauki mnożenia. Mama próbowała perswazją przekonać dziecko do nauki, ale na nic się zdały te próby. Po tym jak zakupiła mój kurs i pokazała tę metodę dziecku, nastąpiła diametralna zmiana. Kilka miesięcy później w domu znalazł się medal “Mistrz Tabliczki Mnożenia”. 

Jeśli pomyślałaś właśnie, że szaleństwem jest kupowanie całego kursu do nauki jednej tylko tabliczki mnożenia to uważaj! Jest dokładnie odwrotnie! Spójrz sama.

Oto tematy kilkuminutowych lekcji z kursu:

1. Na czym polega metoda fiszek (8 min 33 sek)

2. Jak pracować z fiszkami- lekcja dla MŁODSZYCH dzieci ( 4 min 14 sek)

+ lekcja bonusowa: tablica sukcesów. Wsparcie motywacji dziecka (3 min 42 sek)

3. Jak pracować z fiszkami – lekcja dla STARSZYCH dzieci (3 minuty)

4. Jak skrócić naukę o połowę ( 2 min 44 sek)

5. Jak opanować trudne do zapamiętania przykłady 1 ( 2 min 08 sek)

6. Jak opanować trudne do zapamiętania przykłady 2 ( 3 min 14 sek)

Razem: 27 minut  35 sek

Dostęp do kursu jest nielimitowany, możesz go więc wykorzystać również przy nauce młodszych dzieci za jakiś czas 

Cały kurs trwa niespełna 30 minut a zmienia naukę we frajdę, wplata ją w Waszą codzienność i nie wymusza na dziecku wielogodzinnych ćwiczeń 🙂

Psst… liczba kursów w promocji jest ograniczona. Promocja trwa do 24 grudnia lub do wyczerpania limitu. Proponowana cena jest najniższą w ciągu ostatnich 30 dni.

Marcelina MumAssist