Udostępnij

Jak w 21 dni zwiększyć efektywność nauki dziecka

kurs on-line dla mam sprytnych uczniów

Zapisy do wersji STANDARD kończą się za:

Pomóż dziecku pracować efektywnie i osiągać to, czego zapragnie

Czas na zmianę w podejściu do edukacji. Nasze dzieci zasłużyły na więcej!

Co zrobisz w trakcie kursu

Rozmawiając z mamami uczniów często słyszę:

 •  brakuje mi siły i czasu, by poświęcić go na naukę z dzieckiem,
 •  jestem zmęczona wielością zadań, których wymaga się od mojego dziecka,
 • wiem, że moje dziecko stać  na wiele więcej, ale nie wiem jak pomóc,
 •  w naszym domu zapanował edukacyjny chaos,
 • moje dziecko nie ma siły i ochoty na naukę, bo wciąż dostaje ciosy ze strony systemu edukacji.

Jeśli jesteś mamą, która może się podpisać pod jednym z tych twierdzeń,

to koniecznie czytaj dalej!

mumassist

Z myślą o Was stworzyłam MumAssist , a teraz tworzę kurs on-line, w którym

poprowadzę Cię za rękę i pokażę krok po kroku co zrobić, żeby rozwiązać te problemy i zwiększyć efektywność nauki dziecka w 21 dni.

Co otrzymasz w ramach kursu

Co znajdziesz w kursie

W tym module pokażę Ci niesamowite właściwości w sposobie działania naszego umysłu, które można (a nawet trzeba) wykorzystać do zwiększenia efektywności nauki.

W tym module pokażę Ci jak działać, żeby wycisnąć z edukacji wszystko co potrzebne Twojemu dziecku do tego, by wzrastać. Dowiesz się jak planować naukę, żeby wpleść ją w Wasze życie i żeby w końcu przestała wchodzić Wam na głowę. Wskażę rozwiązania, które ograniczą Twoje zaangażowanie w edukację i pomogą dziecku stabilnie stanąć na dwóch nogach i samodzielnie zmierzać się ze szkolnymi wyzwaniami.

W tym module pokażę Ci metody efektywnej nauki, których wdrożenie sprawia, że nauka przestaje być taka ciężka, mozolna i długotrwała. Pokażę Ci jak się uczyć wykorzystując potencjał drzemiący w Twoim dziecku.

Do wyboru 2 pakiety:

STANDARD

Pakiet STANDARD zawiera:

 • dostęp do pełnej platformy kursowej.
 • znajdziesz na niej poszczególne lekcje video,
 • materiały ze skrótem z lekcji i miejscem na notowanie,
 • checklisty
 • ćwiczenia do wykonania.

  W tej wersji kursant samodzielnie przechodzi przez kolejne etapy.

Cena: 350 zł ( niecałe 17 zł dziennie)

PREMIUM

W tej wersji otrzymasz wszystko co zawiera pakiet STANDARD oraz:

 •  dostęp do kursowej grupy wsparcia, gdzie wszystkie kursantki PREMIUM mogą dyskutować, wymieniać się doświadczeniami i pomagać w kłopotach. W tej grupie również udzielam się ja. Każdego dnia wrzucam post, który ma Ci pomóc w realizacji poszczególnych etapów. Dodatkowo odpowiadam na Wasze pytania, wyjaśniam wątpliwości i wspieram.
 • W grupie prowadzę 3 szkolenia live, w których pogłębiamy wiedzę z danego modułu, lub uzupełniam o dodatkowe treści. Jest też sesja Q&A, gdzie odpowiadam na Wasze pytania i podpowiadam rozwiązania. Ale to nie koniec! 
 • W tej edycji do zestawu PREMIUM otrzymujesz także zestaw produktów, które pomogą Ci wdrożyć wiedzę z kursu w domu i nie poddać się w razie trudności 🙂 To gadżety, które otrzyma ode mnie kurierem każda kursantka PREMIUM (przesyłki wychodzą wyłącznie na polskie adresy). Znajdziesz wśród nich zarówno coś dla dziecka, jak i dla mamy
Cena: 450 zł (niecałe 22 zł dziennie)

Poznaj opinie kursantek

Kurs jest stworzony od podstaw tzn jak pracuje mózg. Dzięki temu można zrozumieć jak on działa, dlaczego dziecko zachowuje się w określony sposób. Wszystkie etapy kursu są bardzo dobrze poukładane, wytłumaczone na wielu przykładach, przez co w miarę łatwo wdrożyć go w życie.

Kurs dobrze przemyślany i zorganizowany. Treści, które Pani przekazuje niby logiczne, jednak rzadko sobie z nich zdajemy sprawę. Kurs zawiera ogrom ważnych informacji i materiałów, dodatkowo są ćwiczenia i przykłady zastosowania konkretnych metod w praktyce. Podejście do kursantki fantastyczne. W kursie mogłam kontaktować się z innymi mamami, które miały podobne problemy, w zamkniętej grupie, co daje komfort ze informacje nie są ogólnie dostępne. Zapewnia Pani również w 100% indywidualne podejście do każdego problemu, stara się pomóc każdej kursantce w sprawach edukacji dziecka. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z kursu i nie żałuję że wzięłam udział w wyzwaniu. Informacje i wsparcie jakie otrzymałam są nieocenione. Dodatkowo dostęp do kursu jest na zawsze, co jest fantastyczne, bo wiem że będę do niego wracać i dalej pracować z tym co Pani tam zawarła, bo to działa! Dziękuję bardzo.

-Ania

Wdrażałam kilka metod na naukę nieszczęsnej tabliczki mnożenia u mojej córki (były gry, stworzyłam nawet własną grę, były karteczki na ścianie, karteczki tylko do powtarzania przy myciu zębów itd.) i nic. W końcu puściłam córce nagranie jednej metody efektywnej nauki z kursu Marceliny i tak się jej spodobała, że chce ćwiczyć na kartkówkę bez przerwy i całkiem jej dobrze idzie. Kurs jest naprawdę unikatowy.

-Ela

Co zyskasz po kursie

czas

Dzięki temu, że skrócicie czas nauki, odzyskacie go na inne aktywności

spokojne dziecko

Przewidywalność działań i klarowność zasad wywołują spokój

sukcesy

Dzieci nareszcie zaczną odnosić zasłużone sukcesy, zgodne z ich celami i możliwościami

kontrolę nad sytuacją

Zniknie edukacyjny chaos, a Ty odzyskasz kontrolę nad Waszym domowym azylem

Najczęściej zadawane pytania

Dla kogo jest ten kurs?

To kurs dla mam uczniów szkoły podstawowej, które chcą zwiększyć efektywność nauki, czyli :

 • skrócić czas nauki,
 • sprawić, by nauka odbywała się w zgodzie z naturalnymi predyspozycjami dziecka,
 • dopasować naukę do możliwości dziecka,
 • usprawnić procesy zdobywania wiedzy.To kurs dla mam, które chcą pokazać dzieciom, że nauka nie musi być ciężką i mozolną pracą, żeby była skuteczna!

Czy znajdę tu konkretne sposoby efektywnej nauki, które mogę samodzielnie wprowadzić w domu?

Tak, w kursie pokazuję metody efektywnej nauki, które najlepiej sprawdzają się w naszym systemie edukacji. Będzie ich wystarczająco dużo, żebyście mogły je przetestować i wybrać te, które najbardziej odpowiadają Waszemu dziecku.

Jak wygląda praca z kursem?

W dniu rozpoczęciu kursu (01 marca) otrzymasz dostęp do platformy szkoleniowej. Na niej zamieszczone będą filmy z poszczególnymi lekcjami. Wszystko ułożone w trzy moduły: Potencjał, Strategia, Efektywna Nauka.

Dodatkowo na każdy dzień dostaniesz dodatkowe materiały, w tym ćwiczenia, które pomogą Ci usystematyzować działania i wdrażać zmiany szybko i skutecznie.

W wersji PREMIUM otrzymasz też dostęp do grupy, w której będą pozostałe kursantki. Tu będziecie mogły dyskutować o metodach, zmianach jakie widzicie, lub problemach jakie napotykacie. Tu także odbywać się będą dodatkowe szkolenia live, sesje Q&A. Na grupie możecie też liczyć na moje wsparcie.

Możesz pracować aktywnie przez 21 dni razem z nami, ale możesz też przerobić kurs w dowolnym momencie i własnym tempie, dlatego  że dostęp do kursu i wszystkich jego aktualizacji nie jest ograniczony w czasie.

Czym różni się wersja STANDARD od wersji PREMIUM?

W obu pakietach otrzymujesz dostęp do takiej samej platformy kursowej. Znajdziesz tu lekcje video, materiały do pobrania, a także proste ćwiczenia, których wykonanie pomoże Ci wdrożyć wiedzę z kursu.

W pakiecie PREMIUM dodatkowo otrzymujesz możliwość pracy ze mną w zamkniętej grupie kursowej. Tu odpowiadam na Wasze pytania, wyjaśniam wątpliwości i wspieram w razie trudności. W tym pakiecie prowadzę dodatkowe 3 szkolenia na żywo, w ramach których dowiesz się m.in. jaka jest rola mamy w edukacji dziecka, jak wdrożyć strategiczne podejście do nauki w Twoim domu, jak planować naukę z wykorzystaniem metod efektywnej nauki. We wszystkich pokazuję przykładowe rozwiązania i case study. Dodatkowo prowadzę też sesje Q&A, gdzie odpowiadam na Wasze pytania i sugeruję rozwiązania dopasowane konkretnie do Waszej sytuacji.

W pakiecie PREMIUM otrzymujesz również paczkę z prezentami (paczki wysyłane są na terenie Polski). Znajdziesz w niej produkty dla mamy i dla dziecka, które na co dzień pomagają realizować założenia zawarte w kursie.

Gwarancja

Kupując kurs dostajesz gwarancję! Jeśli nie spełni on Twoich oczekiwań, to możesz go zwrócić w ciągu 30 dni. Przepisy mówią o 14 dniach, ale ja jestem pewna, co do jego wartości, dlatego daje Ci dwa razy więcej czasu na testy. Jeśli po trzydziestu dniach napiszesz mi, że wdrożyłaś wszystkie pokazane sposoby nauki i żaden nie zadziałał, ja zwrócę Ci pełną wartość kursu. To moja gwarancja dla Ciebie, którą chcę Ci udowodnić, że nie kupujesz kota w worku, ale konkretny, wartościowy produkt, którego zawartość pozwoli Ci zmienić podejście do nauki.  

Dostęp do wersji STANDARD otwarty jest jeszcze przez:

Kim jest MumAssist?

MumAssist-bio

Nazywam się Marcelina Krupska, zajmuję się wsparciem mam w starciu z systemem edukacji .

Kilka lat temu, jako mama sześciolatka przeżyłam zderzenie z polskim systemem edukacji. Postanowiłam wtedy zmierzyć się z chaosem, który wdarł się do naszego domu. Strategia, którą stworzyliśmy okazała się skuteczna. Szkoła nigdy nie zdominowała naszych popołudni, czy weekendów. Nauczyliśmy się korzystać z tego, co ma do zaoferowania i minimalizować skutki uboczne jej działania. 

Wykorzystujemy metody efektywnej nauki łącząc je z rozwiązaniami zaczerpniętymi z biznesu i zdobyczami najnowszych badań  z zakresu psychologii.

Jako MumAssist tworzę społeczność rodziców, którzy tak jak ja, wierzą, że możemy dać dzieciom szerokie możliwości do wszechstronnego rozwoju bez
względu na system edukacji  w jakim przyszło im się uczyć.

Jestem mamą, żoną, psychologiem, doradcą zawodowym i trenerem, a swoją wiedzę i doświadczenia wykorzystałam do opracowania skutecznych sposobów na to, by dzieci wycisnęły z edukacji wszystko, co im potrzebne do samospełnienia w dorosłym życiu.

Napisz do mnie na: marcelina@mumassist.pl

www.mumassist.pl

Autorem strony jest MumAssist. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polityka prywatności.