Jak w 21 dni zwiększyć efektywność nauki dziecka

kurs on-line dla mam sprytnych uczniów

Zapisy zamykamy za:

Pomóż dziecku pracować efektywnie i osiągać to, czego zapragnie

Czas na zmianę w podejściu do edukacji. Nasze dzieci zasłużyły na więcej!

Z jednej strony wiesz, że Twoje dziecko jest mądre i zasłużyło na to, co najlepsze. W końcu sama uchyliłabyś mu nieba, gdyby to było tylko możliwe.

Krew Cię jednak zalewa, gdy widzisz jak marnuje swój potencjał. 

Wracasz do domu zmęczona, marząc od odpoczynku, ale wiesz już, że nie będzie tak łatwo. Czeka Cię między innymi przeprawa przez szkolne obowiązki. Sprawdzanie, przypominanie, odpytywanie i pilnowanie.

Nie znosisz tego, prawda?

Gdy byłaś dzieckiem, a Twoi rodzice robili to samo, obiecałaś sobie, że Ty taka nie będziesz.

Jak więc znalazłaś się w tym punkcie?

Pewnie znasz już odpowiedź. Wybierasz mniejsze zło, bo nie chcesz dopuścić, by twoje dziecko straciło szansę na sukces w przyszłości.

Gdzieś w Tobie zasiano ziarenko, że edukacja jest absolutną bazą dla spełniania marzeń. Nie możesz więc dopuścić, by Twoje dziecko jej nie miało przez Twoje niedopatrzenie i niedopilnowanie.

Tylko ile jeszcze razy trzeba będzie podnieść głos, a w dziecku zobaczyć to samo napięcie, które sama czułaś będąc dzieckiem?

Już nie musisz tego robić! Rozwiązaniem jest strategiczne podejście do edukacji i efektywna nauka.

Pokażę Ci krok po kroku jak pomóc dziecku wygrać starcie z edukacją, a Tobie oszczędzić nerwów.

Zapraszam Cię do kursu, który na zawsze zmieni oblicze edukacji w Twoim domu!

Co zrobisz w trakcie kursu

Rozmawiając z mamami uczniów często słyszę:

  •  brakuje mi siły i czasu, by poświęcić go na naukę z dzieckiem,
  •  jestem zmęczona wielością zadań, których wymaga się od mojego dziecka,
  • wiem, że moje dziecko stać  na wiele więcej, ale nie wiem jak pomóc,
  •  w naszym domu zapanował edukacyjny chaos,
  • moje dziecko nie ma siły i ochoty na naukę, bo wciąż dostaje ciosy ze strony systemu edukacji.

Jeśli jesteś mamą, która może się podpisać pod jednym z tych twierdzeń,

to koniecznie czytaj dalej!

mumassist

Z myślą o Was stworzyłam MumAssist , a teraz tworzę kurs on-line, w którym

poprowadzę Cię za rękę i pokażę krok po kroku co zrobić, żeby rozwiązać te problemy i zwiększyć efektywność nauki dziecka w 21 dni.

Co otrzymasz w ramach kursu

Co znajdziesz w kursie

W tym module pokażę Ci niesamowite właściwości w sposobie działania naszego umysłu, które można (a nawet trzeba) wykorzystać do zwiększenia efektywności nauki.

W tym module pokażę Ci jak działać, żeby wycisnąć z edukacji wszystko co potrzebne Twojemu dziecku do tego, by wzrastać. Dowiesz się jak planować naukę, żeby wpleść ją w Wasze życie i żeby w końcu przestała wchodzić Wam na głowę. Wskażę rozwiązania, które ograniczą Twoje zaangażowanie w edukację i pomogą dziecku stabilnie stanąć na dwóch nogach i samodzielnie zmierzać się ze szkolnymi wyzwaniami.

W tym module pokażę Ci metody efektywnej nauki, których wdrożenie sprawia, że nauka przestaje być taka ciężka, mozolna i długotrwała. Pokażę Ci jak się uczyć wykorzystując potencjał drzemiący w Twoim dziecku.

Do wyboru 3 pakiety:

BASIC

Pakiet BASIC zawiera:

-dostęp do platformy kursowej.

-znajdziesz na niej poszczególne lekcje video,

-materiały ze skrótem z lekcji i miejscem na notowanie,

-checklisty

-ćwiczenia do wykonania.

W tej wersji kursant samodzielnie przechodzi przez kolejne etapy.

STANDARD

Pakiet STANDARD zawiera:

wszystko co w pakiecie BASIC plus dodatkowo:

– dostęp do grupy wsparcia

-masz możliwość dyskusji ze mną i z pozostałymi kursantkami,

-możesz liczyć na wsparcie we wprowadzaniu zmian poprzez zadawanie pytań, na które regularnie odpowiadam,

-w grupie  w trakcie trwania kursu raz w tygodniu prowadzę szkolenie na żywo (21 dni= 3 szkolenia na żywo), które uzupełnia treści z danego modułu i pozwala Ci wejść na jeszcze wyższy poziom we wdrażaniu efektywnej nauki,

-dostęp do bonusów GRATIS

-20 pierwszych kursantek otrzyma paczkę z materiałami, które jeszcze sprawniej pomogą Ci wdrożyć nowe rozwiązania w Twoim domu.

Ten pakiet jest w promocji – 100 zł!

PREMIUM

W tej wersji otrzymasz wszystko co zawiera pakiet STANDARD oraz:

– dodatkowo otrzymujesz dostęp do pełnego kurs o organizacji nauki “Ucz się z głową”, w którym szerzej pokazuję metody i narzędzia do organizacji i planowania nauki (wartość kursu to 350 zł)

-50-minutową indywidualną konsultację on-line, na której będziesz mogła omówić indywidualne kwestie związane z Waszą nauką ( wartość 270 zł)

-każda kursantka PREMIUM otrzyma paczkę z materiałami fizycznymi

W pakiecie PREMIUM dostępnych jest tylko 10 miejsc.

Poznaj opinie kursantek poprzednich edycji

Ten kurs daje możliwość spojrzenia na naukę z innej strony. Możemy porozmawiać z innymi, którzy mają podobne trudności, problemy z nauką. Dawać sobie nawzajem wsparcie, a przede wszystkim korzystać ze wsparcia bardzo pozytywnej psycholog Marceliny. Może to nie jest magiczna pigułka, ale mnóstwo wskazówek które dają nieocenione możliwości. Polecam z całego serca🤓😘

Dla mnie ten kurs jest jakby drogowskazem na drodze edukacyjnej moich dzieci. Nasze pokolenie nie miało takich możliwości. Nie uczono nas jak się uczyć. Po prostu wymagano. Teraz jako świadomi rodzice, chcąc pomóc naszym dzieciom w tej szkolnej wędrówce powinniśmy pokazać im, że to może być fajna przygoda. Dzięki Tobie Marcelino, ja to zrozumiałam i marzy mi się, że moje dzieci skończą szkołę pełne wrażeń i pięknych wspomnień. Do tego będziemy dążyć z pomocą Twojego kursu 🤓

Kurs uważam za bardzo pomocny i przydatny. Od dawna czułam, że obecny system nauczania jest zwyczajnie wadliwy. I choć byłam przekonana, że moje dzieci tracą czas na wadliwe “zakuwanie” nie wiedziałam jak to zmienić. Kurs więc dał mi odpowiedź na JAK.

Co zyskasz po kursie

czas

Dzięki temu, że skrócicie czas nauki, odzyskacie go na inne aktywności

spokojne dziecko

Przewidywalność działań i klarowność zasad wywołują spokój

sukcesy

Dzieci nareszcie zaczną odnosić zasłużone sukcesy, zgodne z ich celami i możliwościami

kontrolę nad sytuacją

Zniknie edukacyjny chaos, a Ty odzyskasz kontrolę nad Waszym domowym azylem

BONUSY GRATIS!

Dołączając teraz otrzymasz bonusowe lekcje i nagrania niespodzianki w prezencie do pakietu STANDARD I PREMIUM.

Najczęściej zadawane pytania

Dla kogo jest ten kurs?

To kurs dla mam uczniów szkoły podstawowej, które chcą zwiększyć efektywność nauki, czyli :

  • skrócić czas nauki,
  • sprawić, by nauka odbywała się w zgodzie z naturalnymi predyspozycjami dziecka,
  • dopasować naukę do możliwości dziecka,
  • usprawnić procesy zdobywania wiedzy.To kurs dla mam, które chcą pokazać dzieciom, że nauka nie musi być ciężką i mozolną pracą, żeby była skuteczna!

Czy znajdę tu konkretne sposoby efektywnej nauki, które mogę samodzielnie wprowadzić w domu?

Tak, w kursie pokazuję metody efektywnej nauki, które najlepiej sprawdzają się w naszym systemie edukacji. Będzie ich wystarczająco dużo, żebyście mogły je przetestować i wybrać te, które najbardziej odpowiadają Waszemu dziecku.

Jak wygląda praca z kursem?

W dniu rozpoczęciu kursu (07 marca) otrzymasz dostęp do platformy szkoleniowej. Na niej zamieszczone będą filmy z poszczególnymi lekcjami. Wszystko ułożone w trzy moduły: Potencjał, Strategia, Efektywna Nauka.

Dodatkowo na każdy dzień dostaniesz dodatkowe materiały, w tym ćwiczenia, które pomogą Ci usystematyzować działania i wdrażać zmiany szybko i skutecznie.

W wersji STANDARD i PREMIUM otrzymasz też dostęp do grupy, w której będą pozostałe kursantki. Tu będziecie mogły dyskutować o metodach, zmianach jakie widzicie, lub problemach jakie napotykacie. Tu także odbywać się będą dodatkowe szkolenia live, sesje Q&A. Na grupie możecie też liczyć na moje wsparcie.

Możesz pracować aktywnie przez 21 dni razem z nami, ale możesz też przerobić kurs w dowolnym momencie i własnym tempie, dlatego  że dostęp do kursu i wszystkich jego aktualizacji nie jest ograniczony w czasie.

Czym różni się wersja STANDARD od wersji PREMIUM?

W obu pakietach otrzymujesz dostęp do takiej samej platformy kursowej. Znajdziesz tu lekcje video, materiały do pobrania, a także proste ćwiczenia, których wykonanie pomoże Ci wdrożyć wiedzę z kursu. Dołączysz też do grupy kursowej, w której wspólnie ruszymy w tę podróż.

W pakiecie PREMIUM dodatkowo otrzymujesz drugi kurs o organizacji nauki (“Ucz się z głową”) oraz 50-minutową sesję indywidualnej konsultacji

W pakiecie PREMIUM masz też gwarantowaną paczkę z prezentami (paczki wysyłane są na terenie Polski). Znajdziesz w niej produkty dla mamy i dla dziecka, które na co dzień pomagają realizować założenia zawarte w kursie.

Gwarancja

Kupując kurs dostajesz gwarancję! Jeśli nie spełni on Twoich oczekiwań, to możesz go zwrócić w ciągu 30 dni. Przepisy mówią o 14 dniach, ale ja jestem pewna, co do jego wartości, dlatego daje Ci dwa razy więcej czasu na testy. Jeśli po trzydziestu dniach napiszesz mi, że wdrożyłaś wszystkie pokazane sposoby nauki i żaden nie zadziałał, ja zwrócę Ci pełną wartość kursu. To moja gwarancja dla Ciebie, którą chcę Ci udowodnić, że nie kupujesz kota w worku, ale konkretny, wartościowy produkt, którego zawartość pozwoli Ci zmienić podejście do nauki.  

Zapisy zamykamy za:

Od nas zależy czy nasze dzieci wygrają starcie z edukacją i czy następne pokolenia wciąż będą uczyć się nieefektywnie i pod naciskiem.

Kim jest MumAssist?

MumAssist-bio

Nazywam się Marcelina Krupska, zajmuję się wsparciem mam w starciu z systemem edukacji .

Kilka lat temu, jako mama sześciolatka przeżyłam zderzenie z polskim systemem edukacji. Postanowiłam wtedy zmierzyć się z chaosem, który wdarł się do naszego domu. Strategia, którą stworzyliśmy okazała się skuteczna. Szkoła nigdy nie zdominowała naszych popołudni, czy weekendów. Nauczyliśmy się korzystać z tego, co ma do zaoferowania i minimalizować skutki uboczne jej działania. 

Wykorzystujemy metody efektywnej nauki łącząc je z rozwiązaniami zaczerpniętymi z biznesu i zdobyczami najnowszych badań  z zakresu psychologii.

Jako MumAssist tworzę społeczność rodziców, którzy tak jak ja, wierzą, że możemy dać dzieciom szerokie możliwości do wszechstronnego rozwoju bez
względu na system edukacji  w jakim przyszło im się uczyć.

Jestem mamą, żoną, psychologiem, doradcą zawodowym i trenerem, a swoją wiedzę i doświadczenia wykorzystałam do opracowania skutecznych sposobów na to, by dzieci wycisnęły z edukacji wszystko, co im potrzebne do samospełnienia w dorosłym życiu.

Napisz do mnie na: marcelina@mumassist.pl

www.mumassist.pl

Autorem strony jest MumAssist. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polityka prywatności.