Zapisz się, aby otrzymać bezpłatny

Kalendarz Adwentowy MumAssist

Znajdziesz w nim zabawy, łamigłówki i zagadki na rozruszanie umysłu, pobudzenie kreatywności i stworzenie magicznej atmosfery świąt.

Zaplanuj na grudzień świetną rodzinną rozrywkę!

Wyjątkowy Kalendarz Adwentowy dla mam uczniów

Jeśli tak jak ja, lubisz nietuzinkowe rozwiązania, to ten kalendarz zdecydowanie przypadnie Ci do gustu. Zamiast mikro zabawek, czy kosmetyków, każdego dnia zaproponuję Ci w nim zabawę, zagadkę, lub łamigłówkę, które rozruszają Wasze umysłu i sprawią Wam masę radości!

To niezwykły kalendarz, bo jego zadaniem jest pobudzenie dziecięcych (i nie tylko) umysłów do kreatywnego myślenia, wychodzenia poza schematy, czy ćwiczenia koncentracji uwagi w sposób, który wszyscy pokochacie. Poza tym znajdziecie w nim propozycje szybkich aktywności dla całej rodziny, które wywołają mnóstwo uśmiechu, ale też zbliżą Was do siebie, zintegrują i pomogą prawdziwie stworzyć świąteczną atmosferę.

Zorganizujmy dużo uśmiechu na zbliżające się święta

Gwarantuję Ci masę zabawy, ale też cudownie spędzony z rodziną czas. Moje propozycje zajmą Ci kilka minut dziennie, ale sama zobaczysz jak wiele dobrego robią 🙂

Zapisz się i sprawdź e-mail.  Kalendarz Adwentowy MumAssist powinien pojawić się u Ciebie w ciągu kilku minut.

Zostaw e-mail, na który mam przesłać Kalendarz Adwentowy

Autorką kalendarza jest MumAssist

Jestem psychologiem, trenerem, doradcą personalnym i zawodowym.

Moje doświadczenie zawodowe to setki godzin spędzonych na sali szkoleniowej oraz drugie tyle poświęcone na budowanie efektywnych zespołów.

Osiem lat temu, jako mama sześciolatka przeżyłam zderzenie z polskim systemem edukacji. Postanowiłam wtedy zmierzyć się z chaosem, który wdarł się do naszego domu i zbudować strategię, pozwalającą dziecku na efektywne zdobywanie wiedzy bez długiej, nudnej i męczącej nauki. Strategia ta okazała się skuteczna.

Wykorzystujemy metody efektywnej nauki, łącząc je z rozwiązaniami zaczerpniętymi z biznesu i zdobyczami najnowszych badań z zakresu psychologii.

Szkoła nigdy nie zdominowała naszych popołudni czy weekendów. Nauczyliśmy się korzystać z tego, co ma do zaoferowania i minimalizować jej wpływ na pozostałe sfery życia. 

Teraz chcę się z Tobą podzielić tym doświadczeniem! 

Zapraszam!

Autorem strony jest MumAssist. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polityka prywatności.

mumassist.pl

Napisz do mnie na: marcelina@mumassist.pl