Udostępnij
MumAssist zaprasza

Jak pokazać dzieciom sprytną naukę, która nie dominuje popołudni!

Da się uczyć prościej i przyjemniej!

Dowiesz się jak wycisnąć z systemu edukacji wszystko to, co potrzebne dziecku :

 • jak zmotywować dziecko do nauki

 • jak szybko i skutecznie przygotować się do sprawdzianu bez męczącego zakuwania

 • co zrobić, żeby nie musieć wciąż przypominać dziecku o nauce

 • co zrobić, żeby w końcu zaczęło odnosić zasłużone sukcesy

Od znudzonego ucznia, do pełnego pasji człowieka

Tak, to możliwe!

Pamiętasz, gdy Twój uczeń był przedszkolakiem? Łapał ze świata wszystko, co ten miał do zaoferowania. Chcesz do tego wrócić? 

W tym e-booku pokazuję co zrobić, żeby odzyskać ciekawe świata dziecko. 

W naszych czasach najważniejsza jest gotowość do zdobywania wiedzy, umiejętności i poszerzania horyzontów. Skoro system edukacji nie do końca spełnia te oczekiwania to zmieńmy strategię!

Dla kogo jest ten e-book?

Sprawdzian- e-book-okładka
 • To produkt dla mam, które chcą, żeby edukacja była świadomym elementem życia ich dziecka, a nie przykrym przymusem

 • Dla tych, które do edukacji i nauki chcą podejść strategicznie. 
 • Dla tych, które zamiast ciężkiej pracy bez gwarancji efektów, chcą umożliwić dziecku spokojną naukę z wykorzystaniem metod, które bazują na naturalnych predyspozycjach człowieka.
 • Dla tych, które chcą panować nad sytuacją i zachować spokój, gdy w szkole szaleje seria sprawdzianów. 
 • Które uważają dom za azyl, i nie zgadzają się na to, aby był on opanowany przez edukację.

Czy chcesz z dumą patrzeć jak dziecko osiąga kolejne sukcesy?

Co zyskasz ?

Efektywną i skuteczną naukę dziecka

Poznasz metody efektywnej nauki, które powiązane z technikami zaczerpniętymi z psychologii biznesu spowodują, że skuteczność Twojego dziecka poszybuje w kosmos.

Czas wolny na pasje i odpoczynek

Metody, które opisują mogą skrócić czas nauki Twojego dziecka nawet o połowę! Dowiesz się też jak działać, żeby odzyskać czas dla siebie, a jednocześnie mieć pewność, że dziecko zrealizuje swoje zadania.

Motywację do nauki

Pokażę Ci kilka zasad, których wprowadzenie zmotywuje Twoje dziecko do nauki przed sprawdzianem i nie tylko.

Sposoby na unikanie błędów

Jest kilka błędów, które popełniana są w większości naszych domów. Pokażę Ci czego należy unikać, a z czego całkowicie zrezygnować. Już same te działania spowodują wzrost efektywności dziecka w nauce

Sukcesy edukacyjne

Twoje dziecko nareszcie zacznie świętować zasłużone sukcesy. To nagrody za mądrą i świadomą edukacje, które nie będą okupione przemęczeniem ani frustracją.

Rozwiązania na edukacyjne kryzysy

Wszystkie dzieci raz na jakiś czas przechodzą kryzys związany z nauką. W tym e-booku pokażę Ci trzy sposoby na ich skuteczne rozwiązanie.

Co znajdziesz w e-booku

 • 46 stron wartościowej wiedzy o tym jak skutecznie przygotować się do sprawdzianu. Ta wiedza jest w pigułce, ponieważ wiem, że nie masz czterech weekendów na poznawanie nowego sposobu nauki.
 • Instrukcje jak wdrożyć konkretny plan działania, który znacznie skróci naukę dziecka i sprawi, że przestanie być tylko nudnym i przykrym obowiązkiem.
 • 9 metod efektywnej nauki, które najlepiej sprawdzają się w naszym systemie edukacji. To konkretne, wypracowane i sprawdzone mechanizmy działania.
 • Sposoby na to, by bez dodatkowej pomocy skutecznie przygotować się do sprawdzianu
 • Informacje o błędach w nauce, których należy unikać. 90% rodziców je popełnia, a okazuje się, że ich unikanie to już połowa sukcesu! 
 • Wskazówki jak przechodzić przez najczęściej spotykane kryzysy. Pokażę Ci co robić, gdy dziecko odmawia nauki.

Pobierz bezpłatnie pierwszą część e-book

Sprawdzian- e-book-okładka

Podaj adres e-mail, na który mam Ci przesłać pierwszą część e-book:

Najczęściej zadawane pytania

Dla kogo jest ten e-book?

To kurs dla mam, które widzą potencjał jaki drzemie w ich dziecku i mają dosyć patrzenia, jak system edukacji podcina mu skrzydła.

Czy znajdę tu konkretne sposoby efektywnej nauki, które mogę samodzielnie wprowadzić w domu?

Tak! W e-booku jest dziewięć konkretnych metod nauki, które najlepiej sprawdzają się w naszym systemie edukacji. Każda opisana w taki sposób, żebyś mogła wdrożyć ją samodzielnie w Waszym domu. Do tego znajdziesz tu sugestie jak rozplanować w czasie naukę z konkretną metodą  oraz informacje o tym, która metoda jest najskuteczniejsza przy konkretnym przedmiocie szkolnym.

Moje dziecko nie ma problemów z nauką, ale poświęca jej zdecydowanie za dużo czasu, czy ten e-book nam pomoże?

Zdecydowanie tak! Jeśli Twoje dziecko poświęca zbyt dużo czasu na naukę, to wdrożenie zaproponowanych w e-booku metod zdecydowanie go skróci. To ważne, bo dzieciństwo to czas na wszechstronny rozwój człowieka, nie tylko na zdobywanie wiedzy. Warto więc dać dziecku przestrzeń na rozwijanie pasji, a nawet na zwykłą nudę!

Dlaczego e-book jest płatny?

Ta publikacja to efekt mojej pracy i doświadczeń z ostatnich około 10 lat. Próbowałam wielu rozwiązań testując je w praktyce, modyfikując i szukając najskuteczniejszego.To także efekt 5 lat moich studiów psychologicznych, setek godzin doświadczenia trenerskiego i kolejnych setek doświadczenia menadżerskiego przy budowaniu efektywnych zespołów. Dzielę się tym w cenie, która jest porównywalna do jednych zakupów spożywczych w supermarkecie.
Jego zakup to nie przymus, a świadomy wybór  💚

W jakim formacie dostępny jest e-book?

W chwili obecnej e-book dostępny jest w formacie PDF.

Zobacz opinie

Właśnie skończyłam czytać e-book. Świetnie napisany, jasno i klarownie. Ilość informacji nie przytłacza, daje nadzieję na ogarnięcie tematu strategicznego podejścia do nauki. To dla mnie nowość, będę się tego uczyć razem z synem. Dziękuję serdecznie i ciepło pozdrawiam 🌻🌸🌺

Alicja

E-book kupiony. Jesteś super, bardzo są świetne przykłady z życia, z Twoich relacji z synem. Chcemy zdecydowanie więcej! 💓

Agata

Dziękuję za to że postanowiłaś się podzielić swoją wiedzą a tym samym pomóc przede wszystkim naszym dzieciom. Serce mnie bolało kiedy moja córka rezygnowała ze swoich przyjemności na rzecz nauki, a moje rozmowy z nauczycielami nic nie dawały. Swoją drogą czyż nie powinien w szkołach pojawić się obowiązkowy przedmiot z metod nauki ? Jeszcze raz bardzo dziękuję. Zaczynam wdrażać Twoje metody. Pozdrawiam serdecznie.

Ela

Gwarancja

Kupując e-book dostajesz gwarancję! Jeśli nie spełni on Twoich oczekiwań, to możesz go zwrócić w ciągu 30 dni. Przepisy mówią o 14 dniach, ale ja jestem pewna, co do jego wartości, dlatego daje Ci dwa razy więcej czasu na testy. Jeśli po trzydziestu dniach napiszesz mi, że wdrożyłaś wszystkie pokazane sposoby nauki i żaden nie zadziałał, ja zwrócę Ci pełną wartość e-booka. To moja gwarancja dla Ciebie, którą chcę Ci udowodnić, że nie kupujesz kota w worku, ale konkretny, wartościowy produkt, którego zawartość pozwoli Ci zmienić podejście do nauki.

Kim jestem

MumAssist-bio

Cześć! Nazywam się Marcelina Krupska, zajmuję się wsparciem mam w starciu z systemem
edukacji .

Kilka lat temu, jako mama sześciolatka przeżyłam zderzenie z polskim systemem edukacji. Postanowiłam wtedy zmierzyć się z chaosem, który wdarł się do naszego domu. Strategia, którą stworzyliśmy okazała się skuteczna. Szkoła nigdy nie zdominowała naszych popołudni, czy weekendów. Nauczyliśmy się korzystać z tego, co ma do zaoferowania i minimalizować skutki uboczne jej działania. 

Wykorzystujemy metody efektywnej nauki łącząc je z rozwiązaniami zaczerpniętymi z biznesu i zdobyczami najnowszych badań  z zakresu psychologii.

Jako MumAssist tworzę społeczność rodziców, którzy tak jak ja, wierzą, że możemy dać dzieciom szerokie możliwości do wszechstronnego rozwoju bez
względu na system edukacji  w jakim przyszło im się uczyć.

Jestem mamą, żoną, psychologiem, doradcą zawodowym i trenerem, a swoją wiedzę i doświadczenia wykorzystałam do opracowania skutecznych sposobów na to, by dzieci wycisnęły z edukacji wszystko, co im potrzebne do samospełnienia w dorosłym życiu.