MumAssist zaprasza

Jak pokazać dzieciom sprytną naukę, która nie dominuje popołudni!

Da się uczyć prościej i przyjemniej!

Dowiesz się jak wycisnąć z systemu edukacji wszystko to, co potrzebne dziecku :

 • jak zmotywować dziecko do nauki

 • jak szybko i skutecznie przygotować się do sprawdzianu bez męczącego zakuwania

 • co zrobić, żeby nie musieć wciąż przypominać dziecku o nauce

 • co zrobić, żeby w końcu zaczęło odnosić zasłużone sukcesy

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej trwa promocja - 20%

oferta wygasa za:

Od znudzonego ucznia, do pełnego pasji człowieka

Tak, to możliwe!

Pamiętasz, gdy Twój uczeń był przedszkolakiem? Łapał ze świata wszystko, co ten miał do zaoferowania. Chcesz do tego wrócić? 

W tym e-booku pokazuję co zrobić, żeby odzyskać ciekawe świata dziecko. 

W naszych czasach najważniejsza jest gotowość do zdobywania wiedzy, umiejętności i poszerzania horyzontów. Skoro system edukacji nie do końca spełnia te oczekiwania to zmieńmy strategię!

Dla kogo jest ten e-book?

Sprawdzian- e-book-okładka
 • To produkt dla mam, które chcą, żeby edukacja była świadomym elementem życia ich dziecka, a nie przykrym przymusem

 • Dla tych, które do edukacji i nauki chcą podejść strategicznie. 
 • Dla tych, które zamiast ciężkiej pracy bez gwarancji efektów, chcą umożliwić dziecku spokojną naukę z wykorzystaniem metod, które bazują na naturalnych predyspozycjach człowieka.
 • Dla tych, które chcą panować nad sytuacją i zachować spokój, gdy w szkole szaleje seria sprawdzianów. 
 • Które uważają dom za azyl, i nie zgadzają się na to, aby był on opanowany przez edukację.

Czy chcesz z dumą patrzeć jak dziecko osiąga kolejne sukcesy?

Co zyskasz ?

Efektywną i skuteczną naukę dziecka

Poznasz metody efektywnej nauki, które powiązane z technikami zaczerpniętymi z psychologii biznesu spowodują, że skuteczność Twojego dziecka poszybuje w kosmos.

Czas wolny na pasje i odpoczynek

Metody, które opisują mogą skrócić czas nauki Twojego dziecka nawet o połowę! Dowiesz się też jak działać, żeby odzyskać czas dla siebie, a jednocześnie mieć pewność, że dziecko zrealizuje swoje zadania.

Motywację do nauki

Pokażę Ci kilka zasad, których wprowadzenie zmotywuje Twoje dziecko do nauki przed sprawdzianem i nie tylko.

Sposoby na unikanie błędów

Jest kilka błędów, które popełniana są w większości naszych domów. Pokażę Ci czego należy unikać, a z czego całkowicie zrezygnować. Już same te działania spowodują wzrost efektywności dziecka w nauce

Sukcesy edukacyjne

Twoje dziecko nareszcie zacznie świętować zasłużone sukcesy. To nagrody za mądrą i świadomą edukacje, które nie będą okupione przemęczeniem ani frustracją.

Rozwiązania na edukacyjne kryzysy

Wszystkie dzieci raz na jakiś czas przechodzą kryzys związany z nauką. W tym e-booku pokażę Ci trzy sposoby na ich skuteczne rozwiązanie.

Co znajdziesz w e-booku

 • 46 stron wartościowej wiedzy o tym jak skutecznie przygotować się do sprawdzianu. Ta wiedza jest w pigułce, ponieważ wiem, że nie masz czterech weekendów na poznawanie nowego sposobu nauki.
 • Instrukcje jak wdrożyć konkretny plan działania, który znacznie skróci naukę dziecka i sprawi, że przestanie być tylko nudnym i przykrym obowiązkiem.
 • 9 metod efektywnej nauki, które najlepiej sprawdzają się w naszym systemie edukacji. To konkretne, wypracowane i sprawdzone mechanizmy działania.
 • Sposoby na to, by bez dodatkowej pomocy skutecznie przygotować się do sprawdzianu
 • Informacje o błędach w nauce, których należy unikać. 90% rodziców je popełnia, a okazuje się, że ich unikanie to już połowa sukcesu! 
 • Wskazówki jak przechodzić przez najczęściej spotykane kryzysy. Pokażę Ci co robić, gdy dziecko odmawia nauki.

Pobierz bezpłatnie pierwszą część e-book

Sprawdzian- e-book-okładka

Podaj adres e-mail, na który mam Ci przesłać pierwszą część e-book:

Najczęściej zadawane pytania

Dla kogo jest ten e-book?

To kurs dla mam, które widzą potencjał jaki drzemie w ich dziecku i mają dosyć patrzenia, jak system edukacji podcina mu skrzydła.

Czy znajdę tu konkretne sposoby efektywnej nauki, które mogę samodzielnie wprowadzić w domu?

Tak! W e-booku jest dziewięć konkretnych metod nauki, które najlepiej sprawdzają się w naszym systemie edukacji. Każda opisana w taki sposób, żebyś mogła wdrożyć ją samodzielnie w Waszym domu. Do tego znajdziesz tu sugestie jak rozplanować w czasie naukę z konkretną metodą  oraz informacje o tym, która metoda jest najskuteczniejsza przy konkretnym przedmiocie szkolnym.

Moje dziecko nie ma problemów z nauką, ale poświęca jej zdecydowanie za dużo czasu, czy ten e-book nam pomoże?

Zdecydowanie tak! Jeśli Twoje dziecko poświęca zbyt dużo czasu na naukę, to wdrożenie zaproponowanych w e-booku metod zdecydowanie go skróci. To ważne, bo dzieciństwo to czas na wszechstronny rozwój człowieka, nie tylko na zdobywanie wiedzy. Warto więc dać dziecku przestrzeń na rozwijanie pasji, a nawet na zwykłą nudę!

Dlaczego e-book jest płatny?

Ta publikacja to efekt mojej pracy i doświadczeń z ostatnich około 10 lat. Próbowałam wielu rozwiązań testując je w praktyce, modyfikując i szukając najskuteczniejszego.To także efekt 5 lat moich studiów psychologicznych, setek godzin doświadczenia trenerskiego i kolejnych setek doświadczenia menadżerskiego przy budowaniu efektywnych zespołów. Dzielę się tym w cenie, która jest porównywalna do jednych zakupów spożywczych w supermarkecie.
Jego zakup to nie przymus, a świadomy wybór  💚

W jakim formacie dostępny jest e-book?

W chwili obecnej e-book dostępny jest w formacie PDF.

Zobacz opinie

Właśnie skończyłam czytać e-book. Świetnie napisany, jasno i klarownie. Ilość informacji nie przytłacza, daje nadzieję na ogarnięcie tematu strategicznego podejścia do nauki. To dla mnie nowość, będę się tego uczyć razem z synem. Dziękuję serdecznie i ciepło pozdrawiam 🌻🌸🌺

Alicja

E-book kupiony. Jesteś super, bardzo są świetne przykłady z życia, z Twoich relacji z synem. Chcemy zdecydowanie więcej! 💓

Agata

Dziękuję za to że postanowiłaś się podzielić swoją wiedzą a tym samym pomóc przede wszystkim naszym dzieciom. Serce mnie bolało kiedy moja córka rezygnowała ze swoich przyjemności na rzecz nauki, a moje rozmowy z nauczycielami nic nie dawały. Swoją drogą czyż nie powinien w szkołach pojawić się obowiązkowy przedmiot z metod nauki ? Jeszcze raz bardzo dziękuję. Zaczynam wdrażać Twoje metody. Pozdrawiam serdecznie.

Ela

Gwarancja

Kupując e-book dostajesz gwarancję! Jeśli nie spełni on Twoich oczekiwań, to możesz go zwrócić w ciągu 30 dni. Przepisy mówią o 14 dniach, ale ja jestem pewna, co do jego wartości, dlatego daje Ci dwa razy więcej czasu na testy. Jeśli po trzydziestu dniach napiszesz mi, że wdrożyłaś wszystkie pokazane sposoby nauki i żaden nie zadziałał, ja zwrócę Ci pełną wartość e-booka. To moja gwarancja dla Ciebie, którą chcę Ci udowodnić, że nie kupujesz kota w worku, ale konkretny, wartościowy produkt, którego zawartość pozwoli Ci zmienić podejście do nauki.

Kim jestem

MumAssist-bio

Cześć! Nazywam się Marcelina Krupska, zajmuję się wsparciem mam w starciu z systemem
edukacji .

Kilka lat temu, jako mama sześciolatka przeżyłam zderzenie z polskim systemem edukacji. Postanowiłam wtedy zmierzyć się z chaosem, który wdarł się do naszego domu. Strategia, którą stworzyliśmy okazała się skuteczna. Szkoła nigdy nie zdominowała naszych popołudni, czy weekendów. Nauczyliśmy się korzystać z tego, co ma do zaoferowania i minimalizować skutki uboczne jej działania. 

Wykorzystujemy metody efektywnej nauki łącząc je z rozwiązaniami zaczerpniętymi z biznesu i zdobyczami najnowszych badań  z zakresu psychologii.

Jako MumAssist tworzę społeczność rodziców, którzy tak jak ja, wierzą, że możemy dać dzieciom szerokie możliwości do wszechstronnego rozwoju bez
względu na system edukacji  w jakim przyszło im się uczyć.

Jestem mamą, żoną, psychologiem, doradcą zawodowym i trenerem, a swoją wiedzę i doświadczenia wykorzystałam do opracowania skutecznych sposobów na to, by dzieci wycisnęły z edukacji wszystko, co im potrzebne do samospełnienia w dorosłym życiu.