Dołącz do szybkiego kursu on-line:

Tabliczka mnożenia- zróbmy to raz, a dobrze

a Twoje dziecko nauczy się mnożenia sprawnie i z lekkością

Tabliczka mnożenia to zmora wielu uczniów. Czas zrobić to raz, a dobrze!

Mam dla Ciebie sposób na skuteczne i bezinwazyjne opanowanie tematu! Koniec z nudnym i nieskutecznym zakuwaniem.

Założę się, że z pewną dozą niedowierzania przyjęłaś moją obietnicę

W końcu próbowałaś już wszystkiego. Najpierw była pamięciówka, odpytywanie i wspólne powtarzanie.

Niestety efekt utrzymywał się przez chwilę.

Potem skusiłaś się na książkę z wierszykami do mnożenia. Miało być pięknie i kolorowo, ale okazało się, że teraz zamiast kilkudziesięciu przykładów, macie się nauczyć kilkudziesięciu wierszyków. Początkowo szło nieźle, ale teraz już wszystko się miesza, a dziecko znów załamuje ręce i płacze na wieść o kolejnym wkuwaniu.

Być może zaliczyłaś też już słynne karty, które działają cuda. Niby skuteczne, ale kto ma czas na ciągłe granie w karty?

Szukasz więc rozwiązania, które nie tylko sprawi, że Twoje dziecko opanuje wreszcie tabliczkę mnożenia, ale potrzebujesz to zrobić szybko, bezinwazyjnie no i z niewielkim Twoim udziałem.

Zgadza się?

Wygląda na to, że właśnie znalazłaś odpowiedni sposób!

To co chcę Ci pokazać jest banalnie proste, a jednocześnie skuteczne bardziej niż wszystko inne

“Wdrażałam kilka metod na naukę nieszczęsnej tabliczki mnożenia u mojej córki. Były gry (stworzyłam nawet własną grę), były też karteczki na ścianie, karteczki tylko do powtarzania przy myciu zębów itd.. I nic. W końcu puściłam córce nagranie metody efektywnej nauki z kursu Marceliny. Tak się jej spodobała, że chce ćwiczyć na kartkówkę bez przerwy i całkiem jej dobrze idzie. Kurs jest naprawdę unikatowy.”  – tak napisała Ela po wykorzystaniu metody z kursu

Dziś wiem, że Eli córka z sukcesem i bez kłopotów opanowała tabliczkę mnożenia. Razem z mamą świętowała szóstki z kartkówek sprawdzających tę umiejętność.

Jeśli i Ty chcesz pomóc dziecku nauczyć się mnożenia bez bolesnego zakuwania, to łap ten kurs i zrób to raz a dobrze.

Sprawdź czy ten kurs jest na pewno dla Ciebie

Hej! Nie jesteś sama. To problemy, z którymi zderza się większość z nas!

Mam dla Ciebie rozwiązanie wszystkich powyższych wyzwań.

Dołączając do kursu “Tabliczka mnożenia- zróbmy to raz, a dobrze” zaraz po zakupie dostajesz dostęp do platformy z nagranymi lekcjami video, w których pokazuję Ci skuteczną metodę na naukę mnożenia.

Kurs to 6 krótkich lekcji. Obejrzenie całości zajmie Ci mniej niż pół godziny! Na prośbę mam uczniów kurs nagrałam w taki sposób, żebyście mogły zapoznać się z metodą i pokazać ją dziecku w maksymalnie godzinę!

Potem już tylko obserwujesz, jak dziecko przeskakuje przez kolejne progi i zalicza następne przykłady bez marnowania czasu, bez nacisków, bez marudzenia i bez Twojego udziału!

Nasze dzieci są gotowe na samodzielną naukę, wystarczy im pokazać jak, a one zaczynają przenosić edukacyjne góry.