Dołącz do szybkiego kursu on-line:

Tabliczka mnożenia- zróbmy to raz, a dobrze

a Twoje dziecko nauczy się mnożenia sprawnie i z lekkością

Tabliczka mnożenia to zmora wielu uczniów. Czas zrobić to raz, a dobrze!

Mam dla Ciebie sposób na skuteczne i bezinwazyjne opanowanie tematu! Koniec z nudnym i nieskutecznym zakuwaniem.

Założę się, że z pewną dozą niedowierzania przyjęłaś moją obietnicę

W końcu próbowałaś już wszystkiego. Najpierw była pamięciówka, odpytywanie i wspólne powtarzanie.

Niestety efekt utrzymywał się przez chwilę.

Potem skusiłaś się na książkę z wierszykami do mnożenia. Miało być pięknie i kolorowo, ale okazało się, że teraz zamiast kilkudziesięciu przykładów, macie się nauczyć kilkudziesięciu wierszyków. Początkowo szło nieźle, ale teraz już wszystko się miesza, a dziecko znów załamuje ręce i płacze na wieść o kolejnym wkuwaniu.

Być może zaliczyłaś też już słynne karty, które działają cuda. Niby skuteczne, ale kto ma czas na ciągłe granie w karty?

Szukasz więc rozwiązania, które nie tylko sprawi, że Twoje dziecko opanuje wreszcie tabliczkę mnożenia, ale potrzebujesz to zrobić szybko, bezinwazyjnie no i z niewielkim Twoim udziałem.

Zgadza się?

Wygląda na to, że właśnie znalazłaś odpowiedni sposób!

To co chcę Ci pokazać jest banalnie proste, a jednocześnie skuteczne bardziej niż wszystko inne

“Wdrażałam kilka metod na naukę nieszczęsnej tabliczki mnożenia u mojej córki. Były gry (stworzyłam nawet własną grę), były też karteczki na ścianie, karteczki tylko do powtarzania przy myciu zębów itd.. I nic. W końcu puściłam córce nagranie metody efektywnej nauki z kursu Marceliny. Tak się jej spodobała, że chce ćwiczyć na kartkówkę bez przerwy i całkiem jej dobrze idzie. Kurs jest naprawdę unikatowy.”  – tak napisała Ela po wykorzystaniu metody z kursu

Dziś wiem, że Eli córka z sukcesem i bez kłopotów opanowała tabliczkę mnożenia. Razem z mamą świętowała szóstki z kartkówek sprawdzających tę umiejętność.

Jeśli i Ty chcesz pomóc dziecku nauczyć się mnożenia bez bolesnego zakuwania, to łap ten kurs i zrób to raz a dobrze.

Sprawdź czy ten kurs jest na pewno dla Ciebie

Hej! Nie jesteś sama. To problemy, z którymi zderza się większość z nas!

Mam dla Ciebie rozwiązanie wszystkich powyższych wyzwań.

Dołączając do kursu “Tabliczka mnożenia- zróbmy to raz, a dobrze” zaraz po zakupie dostajesz dostęp do platformy z nagranymi lekcjami video, w których pokazuję Ci skuteczną metodę na naukę mnożenia.

Kurs to 6 krótkich lekcji. Obejrzenie całości zajmie Ci mniej niż pół godziny! Na prośbę mam uczniów kurs nagrałam w taki sposób, żebyście mogły zapoznać się z metodą i pokazać ją dziecku w maksymalnie godzinę!

Potem już tylko obserwujesz, jak dziecko przeskakuje przez kolejne progi i zalicza następne przykłady bez marnowania czasu, bez nacisków, bez marudzenia i bez Twojego udziału!

Nasze dzieci są gotowe na samodzielną naukę, wystarczy im pokazać jak, a one zaczynają przenosić edukacyjne góry.

Dlaczego ta metoda jest skuteczna?

Powiem Ci na dokładkę, że w jednej z lekcji pokazuję jak skrócić naukę mnożenia o połowę jednym prostym ruchem. Dostajesz więc dokładne pokazanie skutecznej metody na naukę mnożenia, materiały do pobrania i samodzielnego wydruku i opcję na skrócenie nauki o połowę. Brzmi ciekawie, prawda?

Kim jestem?

mumassist
mumassist

Jestem mamą dwóch uczniów, która tak jak Ty na co dzień zderza się z systemem edukacji.

Nauka wcale nie musi być bolesnym doświadczeniem, dlatego pokazuję mamom jak zrobić z niej fascynującą przygodę, która raz pod górę, a raz z górki, ale prowadzi przez cudowne krajobrazy!

Jestem psycholożką, menadżerką i trenerką, a na co dzień uczę mamy jak wygrać starcie z edukacją dziecka.

Z moich kursów, webinarów, e-booków i konsultacji skorzystało już ponad trzy tysiące mam.

Jeśli i Ty w życiu stawiasz na rozwój i pragniesz, żeby stworzyć dziecku optymalne warunki do tego, by znało i  potrafiło wykorzystać swój potencjał, to przybij piątkę zacznij działać razem ze mną!

Jeszcze się wahasz...

No więc stoisz przed wyborem, czy zainwestować 49 zł i pół godziny czasu, żeby pomóc dziecku opanować matematyczną podstawę, czy nie.

Z mojej perspektywy jako psychologa, wiem jak trudne może być dla dziecka pamięciowe opanowanie takiego abstrakcyjnego materiału i wiem też jak może wpłynąć na jego samoocenę i poczucie sprawstwa, dlatego wybór działania, które je wspiera jest dla mnie naturalny.

Nie mam też wątpliwości, że skoro doczytałaś aż do tego momentu, to też tak uważasz, ale być może to Twój pierwszy kurs on-line i nie do końca wiesz czy to się sprawdzi, dlatego zostawiam Ci gwarancję, która powinna rozwiać wątpliwości.

Gwarancja

Jako dowód na skuteczność tej metody daję Ci gwarancję. Jeśli po trzydziestu dniach napiszesz mi, że Twoje dziecko w tym czasie wykorzystywało metodę i nie osiągnęło żadnych rezultatów, ja zwrócę Ci wpłaconą kwotę. To mój dowód na to, że nie kupujesz kota w worku, ale konkretny, wartościowy produkt, którego zawartość pozwoli Ci raz a dobrze zamknąć temat nauki mnożenia w Waszym domu. Co Ty na to?

Oferta jest aktywna jeszcze przez

Masz pytania? Napisz do mnie na: marcelina@mumassist.pl

www.mumassist.pl

Autorem strony jest MumAssist. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polityka prywatności.