Dołącz do kursu

Ucz się (z) głową!

O tym jak nauczyć dziecko sprytnie organizować naukę

Masz wrażenie, że w ostatnich latach nauka weszła Wam na głowę?

A może przed Tobą czwarta klasa, a Ty chcesz podejść do nowego etapu mądrze?

Wieczne przypominanie o lekcjach, pilnowanie terminów i sprawdzanie postępów wykończyły już niejednego rodzica!

Co powiesz na nowe podejście do organizacji nauki?

Zapraszam Cię na kurs on-line, który nareszcie poukłada to, co niepoukładane, a Tobie pozwoli odetchnąć od szkolnej bolączki.

Ten kurs to szkolenie, które powinno być serwowane razem z podręcznikami

Bo kto nie chciałby dostać prostej instrukcji jak nauczyć dziecko samodzielnie planować i realizować swoje szkolne zadania bez nacisków, bez presji, bez gonitwy z czasem i napięcia unoszącego się w powietrzu?

Ile z nas myśli, że jakoś to będzie, poradzimy sobie… No pewnie, że jakoś to będzie, ale czy o to nam chodzi?

Czy szkoła to nie dobry czas na przygotowanie dziecka do odważnego i samodzielnego działania?

Każdego dnia sama organizujesz mnóstwo różnych rzeczy: dojazdy, powroty, zakupy, posiłki, pracę, obowiązki domowe i całą masę innych spraw! 

Myślisz, sobie: ja ogarniam, to i dziecko ogarnie, w końcu to tylko szkoła.

A potem zderzasz się z rzeczywistością, w której do Twojej listy zadań dochodzi bieganie za dzieckiem z przypominaniem o lekcjach, zapowiedzianym sprawdzianie  i projekcie na technikę.

Oh, żeby wystarczyło raz przypomnieć i po kłopocie. Ale nie! Trzeba sprawdzać, kontrolować i trzymać rękę na pulsie, inaczej jutro wróci z jedynką i pretensją, że nie dopilnowałaś. 

I wtedy wiesz już, że coś poszło nie tak. Zastanawiasz się jak to się stało, że Twoje gotowe na życiowe wyzwania dziecko nie ogarnia własnego edukacyjnego ogródka.

A może w ogóle zaczynasz myśleć, że to Ty nawaliłaś, a teraz musisz wypić piwo, którego naważyłaś?

Nie, nie i jeszcze raz nie!

I z Tobą i z Twoim dzieckiem wszystko jest w porządku. Ta pętla, która się wokół Was zaciska, to scenariusz, który zna większość mam uczniów.

Tylko wiesz co?

Czas przestać być większością i poukładać to, co układania wymaga.

Pokażę Ci jak przekonać dziecko do nowej organizacji nauki i jak nauczyć je planowania nauki tak, by nie weszła ani jemu, ani Tobie na głowę!

szansa na edukację

W kursie znajdziesz całą masę podpowiedzi na to, jak to zrobić. Powiem więcej. Przejdziemy ten proces razem, lekcja za lekcją, bo w każdej z nich powiem Ci jaki jest kolejny krok.

Powiem Ci na czym potyka się większość rodziców, po to, żebyś Ty mogła tego upadku uniknąć.

Pokażę Ci rozwiązania, które sprawdzają się praktycznie w każdej rodzinie i dam Ci przestrzeń na to, żeby wybrać te odpowiednie dla Was, albo zmodyfikować je pod własne potrzeby.

W środku znajdziesz wskazówki dotyczące tego

Zastanawiasz się kiedy ty znajdziesz na to czas?

W nocy o północy, bladym świtem, lub w środku dnia!

Twój wybór!

Lekcje są nagrane i gotowe do odtworzenia w każdej chwili. Możesz przerobić cały kurs za jednym razem, a możesz też wracać do poszczególnych lekcji wtedy, gdy pojawi się potrzeba.

Po prostu logujesz się na platformę i działasz zgodnie z własnym i rytmem i Waszymi potrzebami.

Kim jestem?

mumassist
mumassist

mamą dwóch uczniów, która tak jak Ty na co dzień zderza się z systemem edukacji.

Nauka wcale nie musi być bolesnym doświadczeniem, dlatego pokazuję mamom jak zrobić z niej fascynującą przygodę, która raz pod górę, a raz z górki, ale prowadzi przez cudowne krajobrazy!

Jestem psycholożką, menadżerką i trenerką, a na co dzień uczę mamy jak wygrać starcie z edukacją dziecka.

Jeśli i Ty w życiu stawiasz na rozwój i pragniesz, żeby stworzyć dziecku optymalne warunki do tego, by znało i  potrafiło wykorzystać swój potencjał, to przybij piątkę i czytaj dalej!

Opinie kursantek "Ucz się (z) głową"

W anonimowej ankiecie kursantki “Ucz się z głową” oceniły kurs na 5 (w skali 1-5). Wszystkie osoby, które wzięły udział w ankiecie uważaj kurs za przydatny i poleciłyby go znajomym. 

Poniżej przeczytasz kilka opinii:

Bardzo ciekawy, bardzo pomocny, rozwiązuje szereg problemów związanych z nauką. Polecam

Super, że pojawia się ktoś kto oswaja nam trochę szkołę, podaje konkretne rozwiązania i skłania do szukania takiej postawy, żeby uczeń czuł się dobrze w szkole.

Kurs jest bardzo przemyślany i odpowiada na szereg pytań.

Dziękuję! Nareszcie wiem co robić, nie działam po omacku i moja córka zaczyna czuć się pewnie, a ja widzę pierwsze efekty.

 

Czas uwolnić się od sideł edukacji i oddać dziecku pałeczkę! Udowodnię Ci, że jest gotowe na samodzielną i sprytną naukę.

mama

Myślałaś, że to koniec?

Został jeszcze bonus niespodzianka! 

Każda klientka, która dołączy do kursu otrzyma dostęp do prywatnej grupy na facebook.

Ta grupa jest wyłącznie dla kursantek “Ucz się (z) głową”, a powstała po to, żebyście mogły dzielić się swoimi sukcesami, wyzwaniami i trudnościami. W tej grupię będę też ja i chętnie pomogę 🙂

No to jak? Wchodzisz w to?

Gwarancja

Kupując kurs “Ucz się (z) głową!” dostajesz gwarancję. Jeśli nie spełni on Twoich oczekiwań, to możesz go zwrócić w ciągu 30 dni od dnia otrzymania dostępu do nagrań. Przepisy mówią o 14 dniach, ale ja jestem pewna, co do jego wartości, dlatego daje Ci dwa razy więcej czasu na testy. Jeśli po trzydziestu dniach napiszesz mi, że wdrożyłaś wszystkie pokazane sposoby i żaden nie zadziałał, ja zwrócę Ci pełną wartość kursu. To moja gwarancja dla Ciebie, którą chcę Ci udowodnić, że nie kupujesz kota w worku, ale konkretny, wartościowy produkt, którego zawartość pozwoli Ci zmienić podejście do nauki.